Buurtverbinders Onsoverbetuwe vieren eerste lustrum

25-10-2021 13:29

Buurtverbinders Overbetuwe vieren hun 1ste lustrum.

 

Wat begon als een burgerinitiatief is uitgegroeid tot een onlineplatform, waar op èèn plek alles te vinden is wat er in de Overbetuwe te doen is.

Het moest een onlineontmoetingsplek worden voor alle bewoners, organisaties, bedrijven en natuurlijk de gemeente.

Hieruit is de Stichting Buurtverbinders Overbetuwe ontstaan.

Ook zorgde deze stichting er voor dat OnsOverbetuwe.nl werd geboren, met als doel dat de buurtbewoners elkaar weer leren kennen. Iedereen kan een profiel aanmaken op de site, dit is geheel gratis. Met dit profiel kun je actief deelnemen op de site, door bv een leuke berichtje te plaatsen, een advertentie, een hulpvraag, kortom er is van alles mogelijk.

Maar wie zijn nu de buurtverbinders?

Momenteel hebben we 5 buurtverbinders. Marjon in Andelst, Mieke in Valburg en Bernadette, Christine en Elly in Elst.

Het liefst zouden we in alle 11 kernen een buurtverbinder willen hebben. Zodat alle kernen actief  betrokken zijn bij onsoverbetuwe.nl.

Mensen die samen met ons en onze bakfiets meegaan op onze kernentocht waar we ons aansluiten bij activiteiten die op dat moment in een dorp plaatsvinden. De mensen kunnen  

dan bij ons terecht voor een (gratis) kopje koffie of thee en een praatje. Graag maken we de mensen wegwijs binnen Onsoverbetuwe.nl. We staan open voor de verhalen van de mensen over hun ervaringen van en over hun dorp.

Om nieuwe bewoners van de Overbetuwe welkom te heten, organiseren we 2 keer per jaar een high tea om elkaar vast een beetje te leren kennen en te helpen met setttelen. Ook de goodiebag, die gevuld is met info en kleine attenties helpt hierbij.

Veel van de ondernemingen en instellingen vind je ook terug op de sociale kaart op onsoverbetuwe.nl. Ook kun je kijken of een gebouw toegankelijk is voor rolstoel / rollator / kinderwagen en of er een gehandicaptentoilet is .Wij als buurtverbinders nodigen jullie graag uit om eens een kijkje te nemen op het platform onsoverbetuwe.nl

Mocht en jullie nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via contact@onsoverbetuwe.nl of maak een afspraak met een van de buurtverbinders.

Met onsoverbetuwe.nl maken wij het samen voor iedereen leuker.

Op de foto:

Vooraan: Bernadette en Marjon

Achteraan: Elly, Mieke en Christine

Nieuws

28-10-2021 16:55
        “Vanaf volgende week worden de Overbetuwe Doet waardecheques van €7,50 weer bezorgd in heel Overbetuwe. Dit is geld van de gemeente dat inwoners mogen besteden aan een initiatief naar keuze. Ga naar OverbetuweDoet.nl, hét platform voor bewonersinitiatieven....
25-10-2021 13:29
Buurtverbinders Overbetuwe vieren hun 1ste lustrum.   Wat begon als een burgerinitiatief is uitgegroeid tot een onlineplatform, waar op èèn plek alles te vinden is wat er in de Overbetuwe te doen is. Het moest een onlineontmoetingsplek worden voor alle bewoners, organisaties, bedrijven en...
30-09-2021 17:02
Heb je een goed idee voor jouw buurt? Dit is het moment om het aan te melden en nog mee te sparen!   Tussen 2 en 13 november worden namelijk de nieuwe Overbetuwe Doet waardecheques van €7,50 weer bezorgd. Vanaf dat moment kun je meesparen. Denk aan een gezellige buurtactiviteit, fleur de...
15-06-2021 09:37
Beste mevrouw, meneer,   Vanavond wordt bijgaande brief bezorgd bij de direct omwonenden van Sportpark De Helster. Van de gemeente kreeg ik de tip om deze brief ook met u als wijkplatform te delen. Als GGD Gelderland-Midden waarderen we het als u hieraan in uw communicatie aandacht aan...
12-04-2021 14:53
Zet de Overbetuwe Doet waardecheque in voor jouw buurt! Rond deze tijd (in Elst tussen 16 en 20 april) ontvang je de Overbetuwe Doet waardecheque van € 7,-. Met het doneren van deze cheque help je initiatieven in je buurt of dorp.   Gebruik de cheque vóór 25 mei 2021 anders vervalt de waarde....
19-03-2021 14:56
  Buurtbus 556 Overbetuwe rijdt weer per maandag 29 maart 2021.   Goed nieuws voor u als reiziger, en onze vrijwilligers. Buurtbus 556 Overbetuwe hervat op 29  maart 2021 de dienst weer.   Wij rijden direct onze normale dienstregeling weer, via onze normale route. Voor de eerste...
05-03-2021 13:39
    Nieuw Kwaliteitsplan Openbare Ruimte Overbetuwe U heeft meegedacht over de inrichting en beheer van de openbare ruimte en daarmee een belangrijke bijdrage geleverd aan de opstelling van het...
05-03-2021 08:58
Heb je een goed idee om de buurt leuker, mooier of beter te maken? Dan is dit een goed moment om jullie idee aan te melden op OverbetuweDoet.nl. Tussen 9 en 20 april worden de Overbetuwe Doet waardecheques van €7,- weer bezorgd in heel Overbetuwe. Dit is geld van de gemeente dat inwoners mogen...
05-01-2021 11:09
          De HUISKAMER VAN ELST heeft jullie hulp nodig. In december j.l. hebben we het predikaat Kernmetpit ontvangen. Nu gaan we voor de nominatie Gouden Pit! Deze gouden pit wordt jaarlijks uitgereikt aan het project dat landelijk het meest gewaardeerd...
19-12-2020 13:55
    Tweede ronde Overbetuwe Doet 2020 Eind oktober vielen de Overbetuwe Doet waardecheques op de deurmat. Tot 1 december konden de cheques geactiveerd worden. In heel Overbetuwe werden ruim 20.000 waardecheques van €7,50 verstuurd waarvan maar liefst 45% gebruikt is. In ons dorp...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Contact